Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2017

Obsluga techniczna
ALFA TV

2017-03-13 08:52:10

Mieszkania socjalne dostają dofinansowanie

   Burmistrz Golczewa Andrzej Danieluk podpisał umowę o udzielenie finansowego wsparcia dla budowy mieszkań socjalnych w Golczewie.
   Umowa na udzielenie wsparcia finansowego z Bankiem Gospodarstwa Krajowego opiewa na kwotę blisko 355 tys. zł.

   Pieniądze zostaną przeznaczone na budowę mieszkań socjalnych przy ul. Stary Tartak. Ma tam powstać 8 lokali mieszkalnych o powierzchni użytkowej 176,64 m2. Następnym etapem inwestycji będzie ogłoszenie nieograniczonego przetargu, w którym zostanie wyłoniony wykonawca przedsięwzięcia. Łączna wartość przedsięwzięcia wynosi ok. 1mln  zł.
   Jest to kolejna duża inwestycja planowana na ten rok w Gminie Golczewo. Będziemy informować o wyniku przetargu oraz terminie rozpoczęcia prac budowlanych.

 + dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia