Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2017

Obsluga techniczna
ALFA TV

2017-03-13 11:03:04

Kolejny Lider z naszej gminy

    Jest nam niezwykle miło poinformować, że Gmina Golczewo ma nowego przedstawiciela w Radzie Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo w Rozwoju”. Został nim Maciej Zieliński.
   LGD „Partnerstwo w Rozwoju” zostało powołane do życia w 2008 r. w celu efektywnego pozyskiwania i zarządzania środkami Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 na obszarze gminy Wolin, Golczewo  i Świerzno.

   LGD realizowało Lokalną Strategię Rozwoju opracowaną dla swojego obszaru działania. Uczestniczyła w dystrybuowaniu środków w ramach czterech działań: Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej, Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw, Odnowa i rozwój wsi oraz tzw. małe projekty. W marcu 2015r. obszar działania LGD został poszerzony o pozostałe gminy powiatu kamieńskiego. Celem nadrzędnym LGD jest podejmowanie wszelkich inicjatyw na rzecz szeroko rozumianego rozwoju  obszarów wiejskich.
   Maciej Zieliński jest golczewskim przedsiębiorcą. Aktywnie uczestniczy w życiu naszej społeczności.  Jest współorganizatorem imprez charytatywnych, działaczem w Zarządzie LKS „Iskra Golczewo”.  Sponsoruje kluby sportowe oraz imprezy okolicznościowe na terenie naszej gminy. Panu Maciejowi gratulujemy i życzymy wielu sukcesów w działalności w ramach LGD.

 + dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia