Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2018

Obsluga techniczna
ALFA TV

2017-04-20 13:10:06

Gminna Rada czeka na inicjatywę organizacji pozarządowych

Zachęcamy organizacje pozarządowe do złożenia wniosku w celu powołania IV kadencji Gminnej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Golczewie.  W kwietniu br. swoją III kadencję zakończyła Rada Działalności Pożytku Publicznego w Golczewie. W jej skład wchodzili członkowie organizacji pozarządowych działających na terenie gminy, przedstawiciele Burmistrza Golczewa oraz radni Rady Miejskiej.

  Zgodnie z ustawą o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie Burmistrz Golczewa tworzy na wniosek co najmniej 5 organizacji pozarządowych w terminie 2 miesięcy od dnia wpłynięcia wniosku Gminną Radę Działalności Pożytku Publicznego jako organ konsultacyjny i opiniodawczy. Jej kadencja trwa 3 lata. Po upływie tego czasu organizacje pozarządowe, które są zainteresowane dalszym funkcjonowaniem takiego organu powinny złożyć wniosek o powołanie nowych członków i tym samym utworzenie kolejnej kadencji Gminnej Rady.    

     Bliższych informacji na powyższy temat można uzyskać w tut. Urzędzie w pokoju nr 21 tel. 91 32 25 138.
    Poniżej prezentujemy również Państwu link do uchwały nr VIII/71/2015 Rady Miejskiej w GOLCZEWIE z dnia 24 września 2015 r. w sprawie trybu powoływania członków, organizacji i trybu działania Gminnej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Golczewie.

 + dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia