Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2018

Obsluga techniczna
ALFA TV

2017-07-10 11:54:27

Zawody wędkarskie Koła "Płoteczka"

       Miłośnicy wędkarstwa uczestniczyli w niedzielny poranek 9 lipca w zawodach zorganizowanych przez Koło „Płoteczka” na jeziorze Szczuczym.

   Blisko 50 zawodników rywalizowało w dwóch kategoriach wiekowych: młodzież i seniorzy. W pierwszej kategorii najlepszy okazał się Piotr Mitura, a wśród seniorów bezkonkurencyjny był Rafał Marzec. Watro dodać, że Rafał mógł startować jeszcze jako młodzieżowiec, ale postanowił spróbować swoich sił wśród seniorów. Jak się okazało z bardzo dobrym skutkiem.
   Po zawodach i rozdaniu nagród, dla wędkarzy zorganizowano skromny poczęstunek przy ognisku. Zawody były okazją do wypróbowania nowej infrastruktury golczewskiego kąpieliska.
   Serdecznie gratulujemy osiągniętych wyników najlepszym wędkarzom w naszej gminie.

Klasyfikacja młodzież
1.    Piotr Mitura
2.    Paweł Golec
3.    Mieszko Gajlun
Klasyfikacja seniorzy
1.    Rafał Marzec
2.    Kazimierz Anusewicz
3.    Zbigniew Belewski

 + dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia