Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2018

Obsluga techniczna
ALFA TV

2017-07-10 12:00:47

Młodzi piłkarze golczewskiej Iskry wrócili z obozu

    Tradycyjnie na przełomie czerwca i lipca odbył się obóz sportowo-wypoczynkowy dla zawodników golczewskiej szkółki piłkarskiej.

   To już 3 rok z kolei podopieczni Szymona Smerdla doskonalili swoje umiejętności piłkarskie w Czarnocinie. W tym roku w zgrupowaniu uczestniczyło 23 zawodników. Zajęcia treningowe prowadzone przez trenerów Szymona Smerdla i Rafała Piotrowskiego odbywały się 2 razy dziennie. W czasie obozu drużyna rozegrała kilka meczów kontrolnych ze swoimi rówieśnikami ze Stali Szczecin.
   Nie brakowało również innych zajęć i konkursów organizowanych przez wychowawców i kierownika obozu. Uczestnicy rywalizowali między innymi w podchodach, uczestniczyli w rajdzie kajakowym i  wycieczkach rowerowych. Konkurowali także w innych konkursach i grach  zdobywając okolicznościowe medale i dyplomy oraz nagrody rzeczowe.
    W ocenie trenerów wszyscy zawodnicy solidnie przepracowali okres treningowy, co z pewnością wpłynie na poprawienie wyników sportowych.
    Zarząd LKS "Iskra" Golczewo serdecznie dziękuje rodzicom za zaangażowanie i pomoc w organizacji obozu.  

Ze sportowym pozdrowieniem:
Zarząd LKS "Iskra" Golczewo

<<galeria>>

 + dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia