Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2018

Obsluga techniczna
ALFA TV

2017-07-10 14:59:16

Kolorowy finał projektu Street Art Golczewo

Uczestnicy projektu przy wsparciu koordynatora od lutego 2017 r. pracowali nad przygotowaniem tego wydarzenia. Poznali etapy jego organizacji, spotkali się z Burmistrzem Golczewa Panem Andrzejem Danielukiem i uzyskali zgodę na stworzenie kolorowego muralu oraz organizacje finałowego wydarzenia. Nauczyli się pracy w grupie i komunikacji oraz wykazali dużą odpowiedzialnością. Brali także udział w warsztatach, podczas których poznawali tajniki sztuk związanych z nurtem street art: graffiti, skate i football freestyle.

Przed finałem stworzyli mural, który rozweselił szare przyszkolne mury.

Sam finał był dla uczestników bardzo fajnym przeżyciem i miłym zaskoczeniem. Zjawiło się na nim wielu gości w różnym wieku i każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Młodzież, która uczestniczyła w projekcie zaprezentowała wszystko to, czego nauczyli się podczas warsztatów – był pokaz układu football freestyle, pokazowy przejazd na deskach, oficjalne przedstawienie muralu. Każdy mógł także spróbować swoich sił w sztukach street art.

Finał zwieńczył mini festiwal koloru, który po raz pierwszy odbył się w Golczewie. Na to czekali wszyscy. Kolorowe proszki holi okazały się niesamowitą atrakcją, która wywołała radość nie tylko dzieci i młodzieży, ale także ich rodziców. Zasponsorował je Burmistrz Golczewa Pan Andrzej Danieluk.

Projekt współfinansowany ze środków Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności w ramach Regionalnego Konkursu Granowego Równać Szanse 2016, którego operatorem jest Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży.

GOKIS

<galeria>

 

 

 

 + dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia