Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2018

Obsluga techniczna
ALFA TV

2017-09-12 13:44:00

Finał projektu Droga do Golczewa już w piątek!

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Golczewie zaprasza na wydarzenie finałowe wieńczące projekt „Droga do Golczewa – przez warsztaty artystyczne do refleksji nad wspólnotą”.

Głównymi bohaterami projektu są mieszkańcy wsi Kłęby oraz Kłodzino. W tych miejscowościach przez trzy miesiące odbywały się liczne warsztaty: ceramiczne, fotograficzne, dziennikarskie. Głównym efektem spotkań jest gliniana makieta obu wsi, która zostanie zaprezentowana w najbliższy piątek po godzinie 18:00 na parkingu pod Restauracją Herbowa. W programie również: projekcja filmu będącego relacją z przebiegu projektu, wystawa portretów uczestników, koncert Pani Krystyny Pięty – niezwykłej mieszkanki Kłodzina oraz występ szczecińskiego zespołu Złodzieje.

Serdecznie zapraszamy!

 

Projekt dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

GOKiS

 + dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia