Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2018

Obsluga techniczna
ALFA TV

2017-12-01 14:56:06

Nasz pracownik odszedł na emeryturę

   Na zasłużoną emeryturę z końcem listopada odszedł Zbigniew Urbański, pracownik Urzędu Miejskiego w Golczewie.

   Zbigniew Urbański jest absolwentem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza na kierunku Nauk Społecznych, specjalność dziennikarstwo. Swoją pierwszą pracę rozpoczął w 1972 roku w Domu Kultury w Nowogardzie. W trakcie kariery zawodowej był m.in. publicystą w Głosie Szczecińskim. W golczewskim Urzędzie Miejskim pracował od 2007 roku na stanowisku inspektora ds. funduszy i zamówień publicznych.
   Naszemu serdecznemu koledze dziękujemy za lata owocnej współpracy, za niebagatelną wiedzę i umiejętność jej przekazywania oraz za stoicki spokój, którym nas zarażał. Burmistrz Golczewa oraz pracownicy tut. Urzędu życzą panu Zbyszkowi by na emeryturze zrealizował wszystkie skryte marzenia i plany.

 + dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia