Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2018

Obsluga techniczna
ALFA TV

2017-12-04 10:01:14

Iskra Golczewo z minimum punktowym po zakończeniu rundy jesiennej

    Drużyna Ludowego Klubu Sportowego „Iskra” Golczewo zakończyła rundę jesienną sezonu piłkarskiego 2017/2018, na 11 miejscu w tabeli Szczecińskiej Klasy Okręgowej z dorobkiem 17 punktów.

   Należy zaznaczyć, że w poprzednich sezonach drużyna z Golczewa na koniec rundy jesiennej miała 20-23 punkty, mając na jesień jeden mecz więcej na własnym boisku. Od początku bieżącego sezony zespół z Golczewa miewał problemy kadrowe. Już przed rozpoczęciem rozgrywek trener Michał Piotrowski nie mógł skorzystać z Dawida Sandzewicza, który miał problemy zdrowotne oraz Yaroslawa Olenyuka, który przebywał na początku rundy na Ukrainie. W trakcie rozgrywek przydarzały się również kontuzje lub inne wypadki losowe. Warto dodać, że piłkarze z Golczewa praktycznie nigdy nie rozegrali w jesiennej rundzie meczu w tej samej jedenastce. Dużym plusem obecnej rundy jest to, że średnio w meczu występowało 8-9 wychowanków. Biorąc pod uwagę siedemnastopunktowy wynik, jest on minimum jaki zakładał Zarząd przed rozpoczynającymi się rozgrywkami. Mimo, iż golczewska Iskra ma najmniej strzelonych bramek ze wszystkich drużyn w lidze, to może się pochwalić najlepszą obroną w meczach na własnym boisku, gdyż straciła jedynie 5 bramek, lepszą obroną może się jedynie poszczycić lider z Polic. Jednakże nie można tego powiedzieć o meczach wyjazdowych Iskry, gdyż jest ona jedną ze słabszych ekip, która wygrała tylko jedno spotkanie. Najlepszym strzelcem po zakończonej rundzie okazał się Dawid Roszak, który umieścił piłkę w bramce przeciwnika 7 razy. Przed zbliżającą się rundą wiosenną działacze klubu będzie musieli wzmocnić drużynę z Golczewa, myśląc o spokojnym utrzymaniu zespołu w rozgrywkach.

    Zarząd LKS „Iskra Golczewo zaczął już działać ustalając plan meczów sparingowych w okresie zimowym. Oto następujący przeciwnicy naszej drużyny:
1)    03.02.2018 r. – Iskra Golczewo – Fala Międzyzdroje,
2)    10.02.2018 r. – Iskra  Golczewo – Wicher Brojce,
3)    18.02.2018 r. – Iskra Golczewo – Prawobrzeże Świnoujscie,
4)    24.02.2018 r. -  Iskra Golczewo – Jantar Dzwinów,
5)    28.02.2018 r. – Iskra Golczewo – Promień Mosty,
6)    03.03.2018 r. – Iskra Golczewo – Pogoń II Szczecin (Puchar Polski)
7)    10.03.2018 r. – Iskra Golczewo – Błękitni Trzygłów
   Godziny i miejsca spotkań ustalone będą przez Zarząd w najbliższym terminie.

 + dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia