Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2018

Obsluga techniczna
ALFA TV

2018-01-10 09:48:29

Przedszkolny Program Zdrowia Jamy Ustnej i Zapobiegania Próchnicy

   21 grudnia 2017 r. Komisja Konkursowa rozstrzygnęła konkurs plastyczny, który był zwieńczeniem przedszkolnego programu edukacyjnego „Zdrowe zęby mamy – marchewkę zajadamy”.
   Oceniano treści prozdrowotne, pomysłowość i kreatywność oraz walory estetyczne utworów. Na konkurs wpłynęło 39 prac dzieci z placówek powiatu kamieńskiego.

I miejsce – Jakub Matuszewski z Przedszkola „Promyk Słońca” w Dziwnowie
II miejsce – Tymoteusz Sztukin z Przedszkola „Źródełko” w Golczewie
III miejsce – Hanna Jóźwiak z Przedszkola Nr 1 w Kamieniu Pomorskim
ex aequo – Agata Wojtysiak z PSP z Oddziałem Przedszkolnym w Koniewie
   Przyznano również 9 wyróżnień: Magdalena Kwiatkowska i Oliwier Jakubowski  (Przedszkole „Źródełko” w Golczewie), Julia Osińska (Oddział Przedszkolny przy SP we Wrzosowie), Daniel Stróżek i Filip Łobuńko (PSP w Wolinie), Patryk Cendrowicz (PSP w Koniewie oraz Lena Bednarczyk i Martyna Janik (Przedszkola „Promyk Słońca” w Dziwnowie), Tamara Gryta (Przedszkole Nr 2 w Kamieniu Pomorskim).
   Wszystkie nagrodzone dzieci z naszego przedszkola uczęszczają do grupy 4 latków. Wychowawcą dzieci jest pani Jolanta Marks.
   Gorąco gratulujemy naszym małym artystom.

<<galeria>>

 

 + dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia