Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2019

Obsluga techniczna
ALFA TV

2018-04-06 13:58:59

Przyłącz się do akcji!

   Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Wysokiej Kamieńskiej włączyli się w akcję charytatywną, w której pomagają chorej Basi. My również przyłączamy się i zachęcamy Państwa do zbierania karteczek z herbat LIPTON. Karton do zbierania karteczek znajduje się w Urzędzie Miejskim w Golczewie na parterze.
   Szczegóły o akcji zawarte są w poniższym tekście.

   Basia potrzebuje pomocy!!!
   Basia Łabaz mieszka w Ząbkowicach Śląskich. Urodziła się z porażeniem mózgowym i nie może mówić, chodzić, ruszać rękoma oraz cierpi na epilepsję. Skoro Basia dorasta, potrzebuje nowego wózka inwalidzkiego. Niestety, Rodzice nie mają wystarczająco dużo pieniążków na zakup nowego wózka. Mama Basi, Pani Jadzia Łabaz skontaktowała się z firmą herbat  LIPTON. Firma  obiecała, że zafunduje dziewczynce potrzebny sprzęt, jeżeli ta uzbiera 100 kg karteczek z herbat LIPTON. Rodzina uzbierała już 60 kg, potrzebuje jeszcze 40 kg.
   Pomóż uzbierać  100 kg potrzebnych karteczek.   To nic nie kosztuje!!!

   NIECH DZIĘKI NAM BASIA SIĘ UŚMIECHNIE!!!

<<galeria>>

Uczniowie klasy III Szkoły Podstawowej
 w Wysokiej Kamieńskiej

 + dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia