Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2018

Obsluga techniczna
ALFA TV

2018-05-10 11:08:49

Wizyty w sosnowickim schronisku

   Komunalne Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Sosnowicach regularnie jest odwiedzane prze grupy dzieci i młodzieży. W ostatnim czasie były tutaj delegacje ze Szkoły Podstawowej w Błotnie i Przybiernowa, Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego im. Janusza Korczaka w Rewalu oraz podopieczni Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Waniorowie.

   Młodzież uczestniczyła w prelekcjach i zwiedzała miejscowe schronisko. Odwiedzający chętnie również wyprowadzają pieski na długie spacery.
   Przy okazji każdej wizyty podopieczni sosnowickiego schroniska otrzymują karmę i prezenty, za które serdecznie dziękujemy.

<<galeria>>

 + dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia