Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2019

Obsluga techniczna
ALFA TV

2018-08-02 12:32:52

Świetlica przy OSP oddana do użytku

Zakończono prace remontowo-budowlane w świetlicy przy remizie OSP w Golczewie. Podczas wykonywanego remontu odnowiono kuchnię, toalety oraz mniejszą z dwóch sal. Nowym elementem są sale z kabinami prysznicowymi.

 

Zadanie sfinansowano ze środków z Unii Europejskiej (w ramach poddziałania „ Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego  Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020) przy współudziale środków własnych gminy Golczewo.   Remont zaplecza sanitarno-socjalnego  świetlicy przy OSP miał na celu stworzenie optymalnych warunków do jej wykorzystania przez mieszkańców naszej gminy.

<<< galeria >>>+ dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia