Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2019

Obsluga techniczna
ALFA TV

2018-10-22 14:01:15

Zaprojektuj swój plakat na 100 lat Niepodległości!

Zapraszamy na otwarte rodzinne warsztaty projektowania plakatów, w których skupimy się na temacie 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. 

 

Podczas spotkania porozmawiamy o tym czym jest dla nas wolność, niepodległość, demokracja. Wszyscy uczestnicy – mali i duzi, całe rodziny – będą mogli, pod okiem instruktorów, stworzyć swój plakat na stulecie odzyskania niepodległości.
Finałem warsztatów będzie wystawa stworzonych prac, którą oficjalnie otworzymy 11.11.2018 r. i w ten sposób dołączymy do obchodów tej ważnej rocznicy.
Wstęp na warsztaty jest wolny, nie ma ograniczeń wiekowych.

 

27.10 SOBOTA
GODZ. 11:00
Sala Widowiskowa GOKiS

 

Warsztaty poprowadzą Kaja i Piotr Depta – Kleśta, na co dzień związani z Pracownią Plakatu na Akademii Sztuki w Szczecinie. W Golczewie znani z projektów: „Wakacyjna Pracownia Plakatu” oraz „Moja Niepodległość”.

 

 

GOKiS+ dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia