Nabór wniosków na bezpłatne usuwanie azbestu przez osoby fizyczne Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2019

Obsluga techniczna
ALFA TV

2018-12-24 08:59:37

Świąteczne paczki dla naszych mieszkańców

       Akcja pn. „Duża paka dla dzieciaka i starszaka” zawitała do Gminy Golczewo. Dzięki uprzejmości wolontariuszy z Ostromic i Stowarzyszeniu Sołtysów Ziemi Wolińskiej do naszej gminy dostarczono 43 świąteczne podarunki.

     Jest to już 5. edycja tej wspaniałej akcji, dzięki której osoby starsze, samotne i dzieci z domów dziecka z powiatu kamieńskiego są obdarowywane prezentami w postaci artykułów spożywczych. Pan Bogdan Czaplicki – szef akcji, który dostarczył nam paczki, powiedział, że w tym roku udało przygotować się rekordową ilość - aż 280 prezentów dla najbardziej potrzebujących.
    Podarunki dla osób samotnych i starszych w Gminie Golczewo roznosili nasi radni, składając przy tej okazji życzenia Wesołych Świąt.
    Dziękujemy Wszystkim ludziom dobrego serca za każdy miły gest, za pamięć, bo radość w oczach osób obdarowywanych była wyjątkowa.

<<galeria>>

 + dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia