Nabór wniosków na bezpłatne usuwanie azbestu przez osoby fizyczne Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2019

Obsluga techniczna
ALFA TV

2019-02-01 13:38:13

Tropem historii niezwykłych. Centrum Dialogu Przełomy

W ramach obchodów 3 rocznicy otwarcia oddziału Muzeum Narodowego w Szczecinie – Centrum Dialogu Przełomy nasza szkoła wzięła udział w konkursie wojewódzkim „Tropem historii niezwykłych. Centrum Dialogu Przełomy”.

Konkurs skierowany był do szkół, które w ciągu trzech lat istnienia oddziału współpracowały z nim najaktywniej. Wybrano sześć szkół z województwa zachodniopomorskiego: Zespół Szkół Publicznych w Golczewie, Szkołę Podstawową nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowogardzie, Szkołę Podstawową im. Wspólnej Europy w Nawodnej, Szkołę Podstawową nr 8 im. Jana Pawła II w Policach, Szkołę Podstawową nr 44 im. ppor. Emilii Gierczak w Szczecinie oraz Szkołę Podstawową nr 56 im. kpt. ż. w. Konstantego Maciejewicza.
   Konkurs odbywał się z udziałem publiczności. Składał się z trzech etapów. Dwa pierwsze to odpowiedzi na pytania, etap trzeci polegał na rozwiązaniu zadań związanych z ekspozycjami muzeum. Naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy Va: Aleksandra Pokorska, Zofia Wypych, Zofia Kiełbasa. Należy wspomnieć, że były najmłodsze ze wszystkich uczestników. W klasyfikacji końcowej dziewczęta zajęły II miejsce. Opiekunem grupy była pani Bożena Mańczak. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

<<< galeria >>>
 + dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia