Nabór wniosków na bezpłatne usuwanie azbestu przez osoby fizyczne Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2019

Obsluga techniczna
ALFA TV

2019-02-05 12:07:01

Wicemarszałek Jarosław Rzepa z wizytą w Golczewie

      Wicemarszałek Województwa Zachodniopomorskiego Jarosław Rzepa podczas spotkania w Golczewie (4.02.) przedstawił uczestnikom możliwości dofinansowania przez Urząd Marszałkowski społecznych inicjatyw.

    Zostały omówione granty sołeckie, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Wicemarszałek Rzepa przedstawił również konkursy ogłoszone przez Urząd Marszałkowski m.in. Zachodniopomorski Rolnik Roku, Program Społecznik, Piękna Zachodniopomorska Wieś. O dofinansowania będą mogli również ubiegać się jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych.
    W golczewskim spotkaniu wzięli udział m.in. Burmistrz Golczewa Maciej Zieliński, radni, sołtysi i przedstawiciele organizacji pozarządowych.

link: Konkurs Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego "Granty sołeckie 2019"

link: Piękna Zachodniopomorska Wieś

link: Zachodniopomorski Rolnik Roku

<<galeria>>

 + dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia