Nabór wniosków na bezpłatne usuwanie azbestu przez osoby fizyczne Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2019

Obsluga techniczna
ALFA TV

2019-02-08 12:54:09

Unijne środki finansowe dla Gminy Golczewo

      Gmina Golczewo otrzymała unijne dofinansowanie na realizację wydarzenia pn. „Święto Golczewskiej Żabki”, które odbędzie się dnia 29 czerwca br.

    W uroczystym podpisaniu umowy w Szczecinie (07.02.) wzięli udział przedstawiciel Zachodniopomorskiego Urzędu Marszałkowskiego Jarosław Rzepa – Wicemarszałek, ze strony Gminy Golczewo – Maciej Zieliński Burmistrz Golczewa oraz Barbara Deszyńska Skarbnik Gminy.
    Rekreacyjno – kulturalne wydarzenie odbędzie się w ramach promocji walorów Gminy Golczewo i Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo w Rozwoju”.
    Dofinansowanie zadania będzie się odbywać w ramach wspierania rozwoju obszarów wiejskich z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Łączny koszt zadania to ponad 88 tys. zł, wsparcie będzie dotyczyło 50 tys. zł (63,63%).
    „Święto Golczewskiej Żabki” to impreza, podczas której planujemy naszych mieszkańców i gości włączyć w żywą historię poznawania legendy o żabce i wypromować nasz golczewski symbol. Już dziś serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy.

 + dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia