Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2018

Obsluga techniczna
ALFA TV

2019-02-12 13:40:25

Spotkanie informacyjne w Kamieniu Pomorskim "Fundusze Europejskie na rozpoczęcie działalności gospodarczej oraz rozwój przedsiębiorstw"

   Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gryficach zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne pt. „Fundusze Europejskie na rozpoczęcie działalności oraz rozwój przedsiębiorstw”,  które odbędzie się 19 lutego 2019 roku w Starostwie Powiatowym w Kamieniu Pomorskim, w godz. 9.00- 11.30.

   Osoby zainteresowane uczestnictwem proszone są o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego  na adres: lpi@gryfice.pl do 18 lutego 2019 roku.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny - decyduje kolejność zgłoszeń.
   Dla kogo?
   Spotkanie skierowane jest do osób fizycznych oraz do przedstawicieli przedsiębiorstw zainteresowanych pozyskaniem środków unijnych na rozpoczęcie działalności gospodarczej oraz rozwój przedsiębiorstw.

Więcej informacji: https://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/strony/o-funduszach/szkolenia/spotkanie-informacyjne-w-kamieniu-pomorskim-fundusze-europejskie-na-rozpoczecie-dzialalnosci-gospodarczej-oraz-rozwoj-przedsiebiorstw/

 + dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia