Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2019

Obsluga techniczna
ALFA TV

2019-03-12 13:13:02

Dzień Kobiet w GOKiS Golczewo

W miniony piątek w sali widowiskowej w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu odbył się wieczór pełen niespodzianek przygotowany dla Pań z okazji ich święta.W miniony piątek w sali widowiskowej w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu odbył się wieczór pełen niespodzianek przygotowany dla Pań z okazji ich święta.

Na Panie czekała krótki kurs tańca prowadzony przez instruktora tańca Jarosława Tarnowskiego, niebanalne i poprowadzone z dużą dawką humoru konkursy oraz występ grupy teatralno-kabaretowej „Dystans” działającej przy Stowarzyszeniu Przyjaciół Ziemi Golczewskiej.

Wszystkie licznie przybyłe Panie powitał Burmistrz Golczewa Maciej Zieliński wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej w Golczewie Grzegorzem Chłopkiem. Panie otrzymały drobne upominki.

Dla przybyłych Pań była to świetna okazja do spotkania, rozmów i wspólnego spędzenia wieczoru. Wszystko to odbyło się w miłej atmosferze przy słodkim poczęstunku.

GOKiS

<<galeria>>+ dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia