Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2019

Obsluga techniczna
ALFA TV

2019-04-09 15:16:35

Golczewo dla Wojtka - pełna mobilizacja!

   W minioną sobotę na placu przy golczewskiej szkole odbył się festyn charytatywny dla małego Wojtka z Golczewa. Dzięki mobilizacji mieszkańców z całego regionu udało się zebrać 26 tys 297 zł i 16 gr!

W akcje włączyło się wielu mieszkańców Gminy Golczewo. Podczas wydarzenia spróbować można było domowych wypieków, pierogów czy kiełbasek z grilla. Wśród atrakcji zorganizowanych przez mieszkańców znalazły się: przejazd bryczką, kiermasz rękodzieła, dekorowanie babeczek, usługi fryzjerskie, przejazd wozem strażackim, czy przejażdżka na kucykach. Można było również razem z Ochotniczą Strażą Pożarną przepłynąć się łodzią strażacką – wszystko oczywiście za „wrzut” do puszki. Ponadto podczas wydarzenia można było oglądać występy lokalnych artystów, wystąpili: zespół śpiewaczy Maliny działający przy golczewskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku, Wiktoria Kiełbasa – solistka, zespół Przyjaciele Golczewa działający przy Stowarzyszeniu Przyjaciół Ziemi Golczewskiej, szkoła tańca KEEP oraz lokalny kabaret Dystans.

 

Nie sposób wymienić wszystkich osób, przedsiębiorców, instytucji, organizacji i placówek, które zaangażowały się w akcję. To była naprawdę pełna mobilizacja. Dziękujemy wszystkim uczestnikom i darczyńcom. Mieszkańcy Golczew i regionu pokazali, że mają wielkie serca i chcą pomagać. Oby tak dalej!

 

Golczewska zbiórka potrwa do końca kwietnia. Puszki stacjonarnie znaleźć będzie można w restauracji Herbowa oraz sklepie Oszczędny Koszyk w Golczewie.

 

<<galeria>>

GOKiS+ dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia