Usuwamy azbest Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2019

Obsluga techniczna
ALFA TV

2019-04-11 14:51:13

Zapraszamy do wypełnienia ankiety

    Drodzy mieszkańcy!
    Gmina Golczewo przymierza się do złożenia wniosku o dofinansowanie do wymiany źródła ciepła i ocieplenia budynków mieszkalnych. Założeniem projektu jest uzyskanie dotacji przez Gminę i rozdysponowanie funduszy dla zainteresowanych mieszkańców, którzy spełnią wymogi formalne (nie będzie obowiązywało kryterium dochodowe).

   W związku z powyższym zwracamy się z prośbą do mieszkańców o uzupełnienie ankiety. Ankieta jest anonimowa i niezobowiązująca, została stworzona na potrzeby określenia liczby zainteresowanych do udziału w projekcie.
   Ww. ankieta stanowi załącznik do artykułu, można ją pobrać i uzupełnić. Druki ankiety są dostępne również w siedzibie tut. Urzędu i u sołtysów sołectw Gminy Golczewo.
   Wypełnione ankiety można składać w tut. Urzędzie (sekretariat lub pokój nr 21), za pośrednictwem sołtysów lub wysyłając na adres emailowy: a.lisiczko@golczewo.pl.
   Zachęcamy również do korzystania z dofinansowania w ramach  programu „Czyste powietrze”.
   Szczegółowe informacje będą udzielane pod nr telefonu 91 32 25 138, lub e-mail: a.lisiczko@golczewo.pl.

ANKIETA

 + dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia