Nabór wniosków na bezpłatne usuwanie azbestu przez osoby fizyczne Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2019

Obsluga techniczna
ALFA TV

2019-04-15 15:34:43

Społecznik, czyste powietrze, fotowoltaika - chcesz wiedzieć więcej - przyjdź na spotkanie

    Zapraszamy na spotkanie z Wicemarszałkiem Województwa Zachodniopomorskiego Jarosławem Rzepą, które odbędzie się w Golczewie w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w dniu 16 kwietnia o godz. 17:00 (wtorek).

   Tematem spotkania będzie Program Społecznik, który rusza już w maju br., a dodatkowo w tym roku można pozyskać większe środki finansowe na społeczne inicjatywy. Wicemarszałek będzie również poruszał kwestie ochrony naturalnego środowiska, zachęcając przy tym do skorzystania z programu „czyste powietrze” i założenia przydomowych elektrowni słonecznnych z panelami fotowoltaicznymi.
   Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych ww. tematami na spotkanie.+ dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia