Nabór wniosków na bezpłatne usuwanie azbestu przez osoby fizyczne Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2019

Obsluga techniczna
ALFA TV

2019-06-12 10:03:36

Zajęcia z rękodzieła dla golczewskich seniorów

   Projekt III Wiek Technologicznie DLA SŁUCHACZY  UTW Z GOLCZEWA I PRZYBIERNOWA, tym razem realizowany w dniu  10.06 2019  w Klubie Delta  przy MOK w Szczecin Dąbiu.

   Ostatnie zajęcia w roku akademickim odbyły się w  formie praktycznych  zajęć  z rękodzieła pt. "Ozdoby ścienne wykonane w technice makramy",  poznaliśmy krótką historię  i charakterystyczne  techniki,  podstawowe  sploty  i  samodzielnie wykonaliśmy  pracę. Ciekawym doświadczeniem było poznanie węzłów przyjaźni, wykonaliśmy samodzielnie makramę na obręczy.
   Pani instruktor Iwona Durlik zaznaczyła,  iż praca z techniką makramy, gobelin czy  kilimy  mają działanie relaksacyjne, poprawiają koncentrację i wyciszają, uczą sumienności i  cierpliwości. Dlatego planujemy powtórzyć zajęcia w ramach naszych zajęć.
   Uczestniczyliśmy także w warsztatach  teatralnych  przeprowadzonych   przez Panią Ewę Sobczak - aktorkę Teatru Współczesnego w Szczecinie. Wspaniałe warsztaty  z zakresu komunikacji interpersonalnej, asertywności, empatii i autoprezentacji.
   Lubimy mile  spędzać  czas w formie aktywnej.
  Kolejne spotkanie w ramach projektu w dniu 12.10.2019 r.

Opracowanie i foto Janina Kołodzińska – Prezes UTW w Golczewie

<<galeria>>

 + dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia