Nabór wniosków na bezpłatne usuwanie azbestu przez osoby fizyczne Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2019

Obsluga techniczna
ALFA TV

2019-09-12 12:57:29

Medalowe miejsca młodych kolarek z Golczewa

   Podczas ostatniego weekendu (6-7.09) klub LKS Baszta Golczewo był organizatorem Międzywojewódzkich Mistrzostwa Młodzików. Zawody zostały rozegrane na lotnisku w miejscowości Makowice k/Płot.

   Pierwszego dnia przeprowadzono jazdę indywidualną na czas, gdzie Aleksandra Grudzińska, zawodniczka miejscowego klubu zajęła wysokie 6 miejsce. Tego samego dnia zorganizowano również zawody w jeździe dwójkami na czas. W tej konkurencji znakomicie spisały się młode kolarki z Baszty: Aleksandra Grudzińska oraz Nikola Garbacz po zaciętej walce stanęły na 2 stopniu podium. Tym samym zdobyły srebrny medal Międzywojewódzkich Mistrzostwa Młodzików.
   Dekoracji medalistów dokonał m.in. Burmistrz Golczewa Maciej Zieliński i Prezes LKS Baszty Golczewo Grzegorz Dyksy.
   Gorąco gratulujemy medalu naszym kolarkom. Pozostałym zawodnikom życzmy sukcesów na Mistrzostwach Polski dwójek i drużyn, które odbędą się na początku października w Godzieszach Wielkich k/Kalisza.

<<galeria>>

 + dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia