Nabór wniosków na bezpłatne usuwanie azbestu przez osoby fizyczne Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2019

Obsluga techniczna
ALFA TV

2019-09-12 13:47:58

Spotkanie z sołtysami

   W Urzędzie Miejskim w Golczewie w dniu 11 września odbyło się spotkanie Burmistrza Golczewa Macieja Zielińskiego z sołtysami naszej gminy.

   Tematem posiedzenia było omówienie bieżących spraw sołectw gminy Golczewo i planowanie budżetu w zakresie funduszu sołeckiego na przyszły rok. Omówiono również zasady funkcjonowania przepisów RODO. Sołtysi  mieli okazję podzielić się spostrzeżeniami i uwagami odnośnie swoich miejscowości i problemów, z jakimi się borykają.
   We wrześniu br. we wszystkich sołectwach naszej gminy będą się odbywać zebrania sołeckie, na których mieszkańcy będą podejmować decyzje o przeznaczeniu środków finansowych z funduszu sołeckiego. Gorąco zachęcamy do czynnego udziału w tych spotkaniach.

 + dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia