Nabór wniosków na bezpłatne usuwanie azbestu przez osoby fizyczne Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2019

Obsluga techniczna
ALFA TV

2019-09-18 09:30:03

Program "Społecznik" w Kozielicach

    We września w Sołectwie Kozielice zakończono realizację projektów dofinansowanych w ramach „Programu Społecznik na lata 2019-2021”. Ochotnicza Straż Pożarna w Kozielicach wraz  z grupą nieformalną zrealizowała następujące projekty: „Dzień Rodziny”, „Animacje na wakacje” oraz „Poznaj naszą historię”.

   Dzięki otrzymanemu dofinansowaniu doposażono sołectwo m. in. w: stoły i ławki składane, głośnik przenośny, urządzenie do przygotowania waty cukrowej, gry i akcesoria sportowe dla dzieci, a także została utworzona galeria historyczna Kozielic. Realizacja projektów zintegrowała mieszkańców sołectwa i uatrakcyjniła czas wolny podczas ostatnich wakacji. Łączna wartość dofinansowania wszystkich projektów wyniosła 12 tys. zł. Gratulujemy strażakom ochotnikom z Kozielic i życzymy kolejnych sukcesów w pozyskiwaniu funduszy zewnętrznych!

   Przy okazji zapraszamy do spróbowania swoich sił w kolejnych edycjach Programu.
   Kolejny nabór rusza 14 października i potrwa do 4 listopada.

   Poniżej link do regulaminu Programu: http://karrsa.eu/program-spolecznik/

<<galeria>>+ dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia