Nabór wniosków na bezpłatne usuwanie azbestu przez osoby fizyczne Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2019

Obsluga techniczna
ALFA TV

2019-10-03 12:49:41

Sukcesy golczewskich uczniów

   Z radością informujemy, że znane są wyniki konkursu zorganizowanego przez Muzeum Narodowe w Szczecinie – Centrum Dialogu Przełomy „Wiatr odnowy wiał …”.

   Zadaniem uczniów było przygotowanie kalendarium, które miało składać się z elementów plastycznych przedstawiających najważniejsze wydarzenia z historii ich rodzin oraz rodzinnej miejscowości od roku 1945 do współczesności, a także opisu ukazanych zdarzeń. Przedstawione fakty miały być osadzone w realiach przeszłości własnej miejscowości lub regionu zachodniopomorskiego. Losy rodziny, dzieje miejscowości zostały przez młodych autorów wplecione w przełomowe wydarzenia z dziejów historii Polski, tj. Październik ′56, Marzec ′68, Grudzień ′70, Styczeń ′71, Sierpień ′80, Grudzień ′81, Sierpień ′88, Czerwiec ′89.
Komisja konkursowa oceniła prace w dwóch kategoriach wiekowych: klas IV–VI oraz VII–VIII.
   Wyniki konkursu prezentują się następująco:
 
Kategoria klasy IV–VI
I miejsce (100 pkt.) – Zofia Kiełbasa
III miejsce (95 pkt.) - Maja Wereszczyńska
wyróżnienie I stopnia  - Filip Sztukin

 
Kategoria klasy VII–VIII
I miejsce (100 pkt.) – Oskar Hałuszko
III miejsce (90 pkt.) – Adam Chłopek

Więcej informacji: https://szkola.golczewo.pl/aktualnosci/pokaz/708.dhtml

 + dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia