Nabór wniosków na bezpłatne usuwanie azbestu przez osoby fizyczne Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2019

Obsluga techniczna
ALFA TV

2019-10-03 13:04:52

Zwycięstwo sportowców z Wysokiej Kamieńskiej w Międzyzdrojskich Czwartkach Lekkoatletycznych

    2 października zawodnicy UKS AKTYWNI Wysoka Kamieńska zakończyli zmagania sportowe w jesiennej VI edycji Międzyzdrojskich Czwartków Lekkoatletycznych.
 

   Tradycyjnie rywalizacja przebiegała w konkurencjach lekkoatletycznych: biegach na dystansie: 60m, 100m, 300m, 600m, 1000m, skoku w dal i rzucie piłeczką palantową. Kolejny raz uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Wysokiej Kamieńskiej uplasowali się na I miejscu w klasyfikacji generalnej szkół podstawowych. Autorami tego sukcesu są: Kacper Caban, Oliwia Przygodzka, Szymon Grudziński, Tomasz Orszulak, Paweł Szabat, Paulina Młyńska , Marzena Radoń, Kacper Solecki, Cezary Muszyński, Szymon Ciślak, Kornelia Orszulak, Paulina Świerzbin, Michał Ostapko, Paulina Błasiak, Wiktor Jankowski, Alan Saładajczyk, Adam Okoń oraz Alan Kałużka. Opiekunem grupy jest Bartłomiej Musiał.
   Do kolejnych zmagań uczniowie szkoły w Wysokiej Kamieńskiej przystąpią w kwietniu i wówczas walczyć będą o utrzymanie prowadzenia.

   Wyniki zawodów na stronie:  http://www.almiedzyzdroje.pl/1_8_wyniki.html

 + dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia