Nabór wniosków na bezpłatne usuwanie azbestu przez osoby fizyczne Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2019

Obsluga techniczna
ALFA TV

2019-10-10 08:59:41

Zawodniczki z Wysokiej Kamieńskiej na podium Mistrzostw Powiatu

    9 października w parku w Dziwnowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Kamieńskiego w sztafetowych biegach przełajowych.

     W zawodach rywalizowały szkoły z Wolina, Międzyzdrojów, Dziwnowa, Kamienia Pomorskiego oraz reprezentacja dziewcząt ze szkoły podstawowej z Wysokiej Kamieńskiej. Uczennice rywalizowały w składach 10 osobowych na dystansie 800 m. Ostatecznie po zaciętym pojedynku  na bardzo wymagającej trasie biegaczki z Wysokiej Kam. wywalczyły tytuł Wicemistrzyń Powiatu Kamieńskiego, ulegając nieznacznie ekipie z Wolina.
    Młode atletki wystąpiły w składzie: Kornelia Orszulak, Paulina Świerzbin, Martyna Muszyńska, Paulina Młyńska, Marzena Radoń, Oliwia Przygodzka, Wiktoria Pastryk, Hanna Leus, Nikola Kałużka i Marika Leśniak. Trenerem zespołu jest Bartłomiej Musiał.
   Serdecznie gratulujemy dziewczętom oraz trenerowi świetnego wyniku i cieszymy się, że w naszej gminie rośnie pokolenie biegaczy.

 + dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia