Nabór wniosków na bezpłatne usuwanie azbestu przez osoby fizyczne Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2019

Obsluga techniczna
ALFA TV

2019-10-10 12:59:17

Golczewska Rada Seniorów już działa

    W tut. Urzędzie odbyło się (08.10) pierwsze posiedzenie Rady Seniorów Gminy Golczewo. Wzięli w nim udział członkowie Rady powołani Zarządzeniem nr 107/2018 Burmistrza Golczewa z dnia 14 listopada 2018 r. oraz Burmistrz Golczewa Maciej Zieliński.

     Podczas spotkania wybrano Prezydium Rady w następującym składzie:
- Przewodniczącą Teresę Waszczenko
- Wiceprzewodniczącego Stanisława Mikułę
- Sekretarza Alicję Wysocką

    Gminna rada seniorów jest dla lokalnych władz samorządowych merytorycznym partnerem wyrażającym opinie w przedkładanych jej sprawach istotnych z punktu widzenia funkcjonowania seniorów w społeczności lokalnej. W trakcie posiedzenia golczewskiej Rady pojawiło się wiele propozycji tematów, którymi członkowie chcą zająć się w najbliższym czasie. Zapraszamy wszystkich zainteresowany do współpracy z Radą.

<<galeria>>

 + dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia