Nabór wniosków na bezpłatne usuwanie azbestu przez osoby fizyczne Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2020

Obsluga techniczna
ALFA TV

2019-10-11 11:27:10

"Jedno dziecko - jedno drzewo" w gminie Golczewo

    Nadleśnictwo Rokita przy współpracy z Gminą Golczewo zorganizowało akcję pn. „Jedno dziecko - jedno drzewo”. W Golczewie w dniu 10 października rodzice dzieci urodzonych w tym roku w okresie od stycznia do sierpnia mogli posadzić drzewa.

    W związku z tym wydarzeniem, w Golczewie, rodzice czwórki dzieci wkopali czerwone dęby wraz z tabliczkami, na których jest imię dziecka wraz z rokiem urodzenia.

   „Jedno dziecko - jedno drzewo” to akcja, która została zainicjowana przez Lasy Państwowe w 95-lecie ich utworzenia i skierowana została do rodzin, w których w bieżącym roku urodziły się dzieci. Posadzone drzewa są trwałym świadectwem ich narodzin.
   W golczewskim wydarzeniu wzięli udział m.in. Mariusz Wabiszczewicz Nadleśniczy Nadleśnictwa Rokita, Maciej Zieliński Burmistrz Golczewa oraz rodzice wraz z dziećmi.

<<galeria>>

 + dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia