Nabór wniosków na bezpłatne usuwanie azbestu przez osoby fizyczne Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2020

Obsluga techniczna
ALFA TV

2019-10-21 15:28:22

Animacja na sportowo w Golczewie

   W sobotą na stadionie miejskim odbył się turniej piłkarski dla dzieci. W zawodach udział wzięły drużyny z Golczewa, Wysokiej Kam., Gryfic i Kamienia Pomorskiego. Wydarzenie to zakończyło realizację projektu „Rewitalizacja szansą na aktywną integrację”, pilotowanego przez Koszalińską Agencję Rozwoju Regionalnego.

   Projekt w całości sfinansowany z środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020. W ramach projektu na stadionie zbudowana została nowa trybuna, która znacznie poprawiła komfort i bezpieczeństwo widzów biorących bezpośredni udział w wydarzeniach organizowanych na terenie  obiektu.
W czasie wydarzenia animacyjnego  drużyny rozegrały po kilka meczów. Rywalizacja przebiegała w sportowej i przyjaznej atmosferze. Wszyscy uczestnicy otrzymali okolicznościowe medale i puchary. Organizatorzy zadbali także o smaczny poczęstunek dla zawodników, opiekunów i kibiców.
   Organizatorzy składają serdeczne podziękowania dla Burmistrza Golczewa oraz rodziców i opiekunów za pomoc w organizacji turnieju.

<<galeria>>

 + dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia