Nabór wniosków na bezpłatne usuwanie azbestu przez osoby fizyczne Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2019

Obsluga techniczna
ALFA TV

2019-10-28 10:55:10

Pasowanie pierwszaków w golczewskiej szkole

       W Szkole Podstawowej w Golczewie w ostatni piątek (25.10.) odbyła się miła uroczystość – pasowanie pierwszaków na uczniów.

    Ślubowanie miało miejsce w obecności zaproszonych rodziców i gości, w tym m.in. Burmistrza Golczewa Macieja Zielińskiego.
    Dyrektor Mariusz Michalik dokonał symbolicznego pasowania, kładąc na ramieniu każdego z uczniów wielki ołówek i wypowiadając słowa: "Pasuję cię na ucznia Szkoły Podstawowej".
    Uroczystość pasowania pierwszoklasistów na uczniów należy już do tradycji golczewskiej szkoły. Od tego dnia wszyscy uczniowie klas pierwszych stają się pełnoprawnymi uczniami Szkoły Podstawowej w Golczewie.

<<galeria>>

 

 + dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia