Nabór wniosków na bezpłatne usuwanie azbestu przez osoby fizyczne Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2019

Obsluga techniczna
ALFA TV

2019-11-28 09:29:35

Wyróżnienie UTW w Golczewie - Zachodniopomorski Lider NGO 2019

23 listopada br. w konkursie ,,Zachodniopomorski Lider NGO 2019” -  Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego, Uniwersytet Trzeciego Wieku w Golczewie otrzymał  wyróżnienie w kategorii najlepsza inicjatywa w 2018, za przeprowadzenie  IV Letniej Szkoły Seniora w Dziwnówku (nagroda finansowa – 500 zł.)  

Nagrody wręczali: Olgierd Kustosz -  Wicemarszałek Województwa, oraz  Justyna Jakubowicz – Dziduch p.o. dyrektora Wydziału Współpracy Społecznej Urzędu Marszałkowskiego. Gala została zorganizowana podczas Koszalińskiego Forum NGO przez Pracownię Pozarządową w Koszalinie.  W drugiej  edycji 2019 o zaszczytny tytuł ubiegały  się -  44  inicjatywy z Województwa,  wartość nagród – 5 000 zł.

Nagrody zostały przyznane w trzech  kategoriach.  

 1. Zachodniopomorskim Liderem NGO - została Fundacja Las Sztuki! 
  Wyróżnienia otrzymały:
  -  Bałtyckie Stowarzyszenie Miłośników Historii Perun
   - Fundacja Kamienica 1
 2. Zachodniopomorskim Liderem NGO w kategorii organizacja założona w 2017-2018  - zostało Stowarzyszenie Grupa Rekonstrukcji Historycznej GRYF!
  Wyróżnienie otrzymało:
  -  Stowarzyszenie SPARK
 3. Zachodniopomorskim Liderem NGO w kategorii organizacja z budżetem do 25 tys. została Fundacja Zachodnia! 
  Wyróżnienia otrzymały:
   - Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku w Golczewie
  -  Stowarzyszenie Jadłodzielnia Szczecin

 

Uhonorowanie organizacji oraz promocja ich działań,   utwierdza w przekonaniu że warto pracować dla ludzi i z ludźmi.

Organizatorzy zadbali o koncert piosenek musicalowych, tort i toast.  Było miło w tak zaszczytnym gronie spotkać się, wymienić doświadczenia i nawiązać nowe znajomości.

Opracowanie i foto – Janina Kołodzińska – prezes UTW w Golczewie.

<<< galeria >>>+ dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia