Nabór wniosków na bezpłatne usuwanie azbestu przez osoby fizyczne Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2019

Obsluga techniczna
ALFA TV

2019-12-02 13:31:27

Słuchacze UTW w Golczewie na KONCERCIE SYMFONICZNYM w FILHARMONII SZCZECIŃSKIEJ

29  Listopada br. GRANDIOSO MONIUSZKO 200,  W PROGRAMIE: Orkiestra Symfoniczna Filharmonii w Szczecinie, Chór Chłopięcy i Męski Filharmonii Poznańskiej „Poznańskie Słowiki”, Sylwia Olszyńska – sopran, Jadwiga Rappé – alt, Aleksander Kunach – tenor, Robert Gierlach – bas, Maciej Wieloch – dyrygent.  Stanisław Moniuszko - Litanie ostrobramskie.

„To jest prawdziwa historia „Litanii ostrobramskich”, której nie musimy szukać w książkach czy encyklopediach, ale możemy znaleźć we własnych domach lub w dawnych domach naszych babć i dziadków. Podczas koncertu zostały zaprezentowane: „Litanii ostrobramskich” z udziałem wspaniałych polskich solistów”.  

To była prawdziwa uczta duchowa z której skorzystało 50 osób z Gminy Golczewa i Przybiernowa.  Polecamy wspaniały koncert! 

Zadanie współfinansowane ze środków budżetu województwa zachodniopomorskiego.

Opracowanie i foto – Janina Kołodzińska – prezes UTW w Golczewie.

<<< galeria >>>+ dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia