Nabór wniosków na bezpłatne usuwanie azbestu przez osoby fizyczne Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2019

Obsluga techniczna
ALFA TV

2020-01-08 08:05:25

Koncert noworoczny SPZG

   W piątkowy wieczór 3 stycznia 2020 r. odbył się Koncert Noworoczny Stowarzyszenia Przyjaciół Ziemi Golczewskiej – Bombka 2019, na którym podsumowano całoroczną pracę organizacji. Wśród zaproszonych gości byli: Starosta Kamieński pan Józef Malec, wiceprzewodniczący Rady Powiatu Eugeniusz Jasiewicz, zastępca Burmistrza Golczewa Andrzej Swatowski, Przewodniczący Rady Miejskiej w Golczewie Grzegorz Chłopek.  

   Prezes SPZG Ireneusz Krzyżanowski złożył wszystkim mieszkańcom gminy Golczewo i przybyłym na uroczystość serdeczne życzenia noworoczne. Podziękował włodarzom Golczewa i starostwa kamieńskiego za pomoc w realizacji podejmowanych przez SPZG projektów, a szczególnie za utworzenie golczewskiej Izby Pamięci im. Przyjaciół Golczewa.
   Koncert noworoczny był również okazją do podziękowań tym, którzy dla stowarzyszenia pracowali i wspierali je z sercem i oddaniem, dzięki którym wiele inicjatyw mogło być zrealizowanych. Bombką 2019 wyróżniono: Zastępcę Burmistrza Golczewa Pana Andrzeja Swatowskiego, Państwo: Marię i Marka Chodoniów, Aldonę i Tomasza Kaczmarków, Elżbietę i Zbigniewa Szychulskich, Halinę i Janusza Chudzickiech, Renatę i Piotra Łepkowskich, Agnieszkę i Piotra Hołubów, Panie: Aleksandrę Lisiczko, Kamilę Pacha, Janiną Zięciak oraz Panów: Wiesława Żelka, Pawła Michałowskiego, Leszka Dziobaka, Marka Zielińskiego i Piotra Kapczyńskiego.
   W roku 2019 szeregi stowarzyszenia zasiliły nowe osoby i zgodnie z tradycją lat ubiegłych również im wręczono piękne bombki. Otrzymały je Panie: Janina Szelc, Wanda Cieślikiewicz, Mariola Chojnacka, Sylwia Łukaszyk, Iwona Maślanka oraz Pan Mariusz Zając.
   Dużą niespodziankę sprawili członkowie stowarzyszenia dwóm członkom zarządu. Za ogromny wkład pracy, jaki włożyli w tworzenie tegorocznych projektów postanowili w szczególny sposób wyróżnić prezesa pana Ireneusza Krzyżanowskiego i wiceprezesa panią Marię Kozieło wręczając im Bombkę roku 2019.
    Oprawa muzyczna, artystyczna i scenografia zostały przygotowane przez samych członków SPZG. Piękne kolędy i pastorałki przeplatały się przez całość koncertu, a Zespół Śpiewające Golczewo, składający się z członków SPZG, włączył do wspólnego kolędowania zaproszonych gości i całą widownię. W imieniu organizatorów dziękujemy wszystkim za przybycie i zapraszamy za rok.

Aldona Kaczmarek

<<galeria>>

 + dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia