Nabór wniosków na bezpłatne usuwanie azbestu przez osoby fizyczne Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na rok 2019

Obsluga techniczna
ALFA TV

2020-02-12 08:43:53

Sołectwo Kłodzino ma świetlicę wiejską!

Drodzy Mieszkańcy!

Z przyjemnością informujemy, że na terenie gminy powstała kolejna świetlica wiejska!
Przebudowa budynku po byłej hydroforni
w miejscowości Kłodzino oficjalnie się zakończyła.

W związku z powyższym Burmistrz Golczewa, Maciej Zieliński serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców Gminy Golczewo na oficjalne przekazanie obiektu, które odbędzie się dnia 21 lutego br.
o godzinie 15:00 w Kłodzinie.

Zadanie obejmowało przebudowę wraz ze zmianą sposobu użytkowania budynku po byłej hydroforni na świetlice wiejską, w ramach którego wykonano roboty budowlane polegające na dobudowaniu części socjalno-sanitarnej, wymianie poszycia dachowego, stolarki okiennej i drzwiowej, wykonaniu przyłącza wodociągowego, posadzki, elewacji, instalacji wodno – kanalizacyjnej i elektrycznej oraz doposażono kuchnię w zastawę stołową, kuchenkę elektryczną i zmywarkę a salę świetlicową w stoły. Wykonawcą robót budowlanych był Z.H.U. Makres Piotr Makuch przy współpracy z podwykonawcą Easy Home Irena Makuch.

Dzięki gruntownej modernizacji obiektu mieszkańcy sołectwa zyskali piękne miejsce do spotkań integracyjnych oraz do realizacji różnorodnych działań kulturalno – społecznych.

Zadanie pn. „Remont i modernizacja świetlicy wiejskiej w m. Kłodzino” zostało dofinansowane w ramach priorytetu 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, zawartym w Programie Operacyjnym „Rybactwo i Morze”, na lata 2014 – 2020. Wartość unijnego dofinansowania wyniosła 200 tys. zł, co stanowiło ok. 80 % kosztów całkowitych zadania.

W galerii przedstawiamy fotografie ukazujące kolejne etapy modernizacji.

<<< galeria >>>+ dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.Komentarz pojawi się w chwili akceptacji wpisu przez administratorów!
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia