Gmina Golczewo
Urząd Miejski
ul. Zwycięstwa 23
72-410 Golczewo
Urząd czynny jest w dni robocze:
Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30
Burmistrz Golczewa przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w godzinach urzędowania oraz w każdy poniedziałek od godziny 16.00 do godziny 17.00. 
Jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, przyjmowanie obywateli odbywa się po godzinach urzędowania w najbliższy dzień. 

Deklaracja dostępności

Archiwum

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

Z przyjemnością informujemy, że w dniu wczorajszym w Kamieniu Pomorskim Burmistrz MaciejZieliński, Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz oraz Beneficjenci konkursu „Granty Sołeckie 2020” podpisali umowy na realizację zwycięskich projektów.Sołectwa: Sosnowice, Kretlewo oraz Wysoka Kamieńska zyskają pomoc finansową w wysokości10.000,00 zł. Dzięki przyznanej dotacji teren rekreacyjny w Sosnowicach zostanie doposażony wurządzenia siłowni zewnętrznej, a treny przy remizie w Kretlewie i przy świetlicy wiejskiej w Wysokiej Kamieńskiej zostaną utwardzone kostką brukową.

Podczas wczorajszej uroczystości Burmistrz Maciej Zieliński podpisał również umowę na dofinansowanie do wymiany stolarki okiennej na Sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Wysokiej Kamieńskiej w ramach zadania pn. „Pomoc finansowa dla jednostek samorządu terytorialnego z obszaru województwa zachodniopomorskiego z przeznaczeniem na poprawę i modernizację infrastruktury sportowej w 2020 r.”Operatorem ww. konkursów jest Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego.

 

Galeria zdjęć dostępna również na stronach: http://www.wzp.pl/biuro-prasowe/biuro-prasowe/aktualnosci/powiat-kamienski-stawia-na-aktywnosc-pomoga-marszalkowskie-dotacje oraz https://kamienskie.info/umowy-podpisane-marszalkowskie-dotacje-trafia-do-wszystkich-gmin/

 

Beneficjenci konkursu "Granty Sołeckie 2020" podpisali umowy na realizację swoich zadań

28 lipca 2020
To jest szablon nowej strony. Dzięki niemu pominiesz sekwencję dodawania elementów, które powtarzają się na każdej stronie. Możesz dodawać nowe elementy bądź pokazywać już teraz dzięki panelowi warstw!

Pierwsze miasto III Rzeczypospolitej

 Gmina Golczewo

Czyste powietrze

Dodatek węglowy

E-BOI (biuro interesanta)

System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Wirtualny spacer

Transport na życzenie

Golczewo na przestrzeni wieków

Legenda o golczewskiej żabce

Legenda o żabie

Walory przyrodnicze

Plan miasta

Mieszkańcy

Zasłużeni mieszkańcy

Honorowy Obywatel Gminy Golczewo

O gminie

Harmonogramy

Deklaracje

Jak segregować

Uchwały

Analizy

Wykaz Podmiotów odbierających odpady komunalne z terenu gminy Golczewo

Plan gospodarki odpadami dla województwa zachodniopomorskiego

Gospodarka Odpadami Komunalnymi

Postępowanie z odpadami EPS (styropian)

tel. (91) 38 60 127 e-mail: urzad@golczewo.pl