Gmina Golczewo
Urząd Miejski
ul. Zwycięstwa 23
72-410 Golczewo
Urząd czynny jest w dni robocze:
Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30
Burmistrz Golczewa przyjmuje w kwestiach sprawy i odpowiedzi w poniedziałki od godziny 16.00 do godziny 17.00. „Poniedziałek jest wolny od pracy”, przyjmuje się także w godzinach   od 16.00 do godziny 17.00
w najbliższym dniu roboczym. Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30

Deklaracja dostępności

Wysoki kontrast

Archiwum

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

W ramach projektu ,,Bezpieczni mieszkańcy" edycja specjalna "Program Społecznik na ratunek", Sołectwo Mechowo uzyskało dofinansowanie w wysokości 4 tys. złotych. Dzięki przyznanym środkom zakupiono: ozonator, środki do dezynfekcji, maszyny do szycia oraz materiały, które będą wykorzystane do szycia maseczek. Zakup sfinansowany z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego w ramach zadania publicznego pn. "Program Społecznik na lata 2019/2021". Dofinansowanie zostało pozyskane dzięki współpracy Ochotniczej Straży Pożarnej w Mechowie z grupą nieformalną. Uszyte maseczki są przekazywane seniorom sołectwa Mechowo i gminy Golczewo, Ochotniczym Strażom Pożarnym, Ośrodkowi Pomocy Społecznej w Golczewie, przychodni w Golczewie oraz lokalnym przedsiębiorcom. Jesteśmy dumni, że w naszej gminie jest tylu społeczników, należą się Wam wszystkim gromkie brawa! 

 

"Bezpieczni mieszkańcy" - Program Społecznik w Gminie Golczewo

14 sierpnia 2020
To jest szablon nowej strony. Dzięki niemu pominiesz sekwencję dodawania elementów, które powtarzają się na każdej stronie. Możesz dodawać nowe elementy bądź pokazywać już teraz dzięki panelowi warstw!

Pierwsze miasto III Rzeczypospolitej

 Gmina Golczewo

Burmistrz Golczewa o odwołaniu gminnych imprez planowanych na ten rok

W związku z aktualną sytuacją epidemiczną, ograniczeniami możliwości gromadzenia oraz trudnością przemieszczania się, jestem zmuszony do odwołania imprez cyklicznych w naszej gminie. Z przykrością informuję, że tegoroczne edycje Golczewskiego Triathlonu i Dni Golczewa nie odbędą się. Środki, które uda się zaoszczędzić, wydatki przeznaczone na częściowe przewidywanego ubytku w dochodach Gminy, punkt z sytuacją gospodarczą. Proszę o zrozumienie w zaistniałej sytuacji. Mam nadzieję, że będziemy mogli spotkać się w przyszłym roku.

Czyste powietrze

E-BOI (biuro interesanta)

System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Wirtualny spacer

Golczewo na przestrzeni wieków

Legenda o golczewskiej żabce

Legenda o żabie

Walory przyrodnicze

Plan miasta

Mieszkańcy

Zasłużeni mieszkańcy

Honorowy Obywatel Gminy Golczewo

O gminie

Harmonogramy

Deklaracje

Jak segregować

Uchwały

Analizy

Wykaz Podmiotów odbierających odpady komunalne z terenu gminy Golczewo

Plan gospodarki odpadami dla województwa zachodniopomorskiego

Gospodarka Odpadami Komunalnymi

tel. (91) 38 60 127 e-mail: urzad@golczewo.pl