Budowa świetlicy wiejskiej w Mechowie wraz z budową instalacji fotowoltaicznej

Powrót do artykułów

14 marca 2024
Dzisiaj Burmistrz Golczewa Pan Maciej Zieliński podpisał umowę na budowę świetlicy wiejskiej w Mechowie wraz z budową instalacji fotowoltaicznej. Wykonawcą zadania została firma Zakład Usług Remontowo – Budowlanych Stanisław Jankowski w Kamieniu Pomorskim.
 
Przypominamy, że dofinansowanie inwestycji zostało pozyskane w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 „ Inwestycje w obiekty pełniące funkcję kulturalne” działania „Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich”
Całkowita wartość inwestycji wyniesie 896.715,67 zł z czego dofinansowanie to 478.521,00 zł.
 
W ramach przedsięwzięcia zostaną wykonane roboty budowlane, elektryczne, sanitarne wraz z instalacją fotowoltaiczną oraz zagospodarowanie terenu. Dodatkowo elementem projektu jest wyposażenie świetlicy.
 
Planowany termin wykonania zadania to sierpień 2024.
 
„Bardzo się cieszę, że udało się wreszcie pokonać wszystkie trudności, które utrudniały realizację zadania w latach ubiegłych. To naprawdę ważna inwestycja dla mieszkańców Mechowa. Wierzę, że to będzie miejsce, w którym nastąpi jeszcze większa integracja mieszkańców i będą mieli gdzie organizować wydarzenia kulturalne i rodzinne.” – powiedział Maciej Zieliński – Burmistrz Golczewa.
 

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

Archiwum

Deklaracja dostępności

Burmistrz Golczewa przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w godzinach urzędowania oraz w każdy poniedziałek od godziny 16.00 do godziny 17.00. Jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, przyjmowanie obywateli odbywa się po godzinach urzędowania w najbliższy dzień. 

Urząd czynny jest w dni robocze:

Poniedziałek 8.00 - 16.00

Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30

ul. Zwycięstwa 23

72-410 Golczewo

Urząd Miejski

Gmina Golczewo