Gmina Golczewo
Urząd Miejski
ul. Zwycięstwa 23
72-410 Golczewo
Urząd czynny jest w dni robocze:
Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30
Burmistrz Golczewa przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w godzinach urzędowania oraz w każdy poniedziałek od godziny 16.00 do godziny 17.00. 
Jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, przyjmowanie obywateli odbywa się po godzinach urzędowania w najbliższy dzień. 

Deklaracja dostępności

Archiwum

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

   Decyzją wszystkich Radnych Rady Miejskiej w Golczewie, Burmistrz Maciej Zieliński, otrzymał wotum zaufania, które jest efektem pozytywnego przyjęcia Raportu o Stanie Gminy za rok 2020 oraz absolutorium za wykonanie budżetu w roku minionym.

 

  Burmistrz Maciej Zieliński poinformował, że mimo pracy i działania w trudnym, covidowym roku Gmina realizowała wszystkie zadania własne i zlecone. W 2020 r. złożono 21 wniosków o dofinansowanie na łączną kwotę dofinansowania 30 629 825,68 zł, wartość przyznanych dotacji i innych środków pozabudżetowych wyniosła 8 264 991,26 zł, dla porównania w 2019 r. wartość środków pozabudżetowych wyniosła 1 438 737,00 zł. Oznacza to, że nie brakuje nam sił i zaangażowania w walkę o pozyskiwanie środków i realizowanie zadań na terenie całej gminy jednakże nie wszystko zależy od Nas. Patrząc retrospektywnie wiele udało się osiągnąć i przy zaangażowaniu pracowników, wykonawców z satysfakcją oddać do użytkowania wiele wyczekiwanych inwestycji.

 

- Z tego miejsca chciałbym podziękować wszystkim współpracownikom, urzędnikom, pracownikom jednostek gminnych. To Wasza praca skutkuje tym, że nasza Gmina się rozwija. Dziękuję również Radnym, którzy zaakceptowali ten kierunek pracy. Dzisiejsza Państwa decyzja motywuje mnie do jeszcze bardziej owocnej pracy na rzecz naszej gminy - mówił burmistrz Maciej Zieliński.

Burmistrz Golczewa Maciej Zieliński z wotum zaufania i absolutorium za rok 2020

25 czerwca 2021
To jest szablon nowej strony. Dzięki niemu pominiesz sekwencję dodawania elementów, które powtarzają się na każdej stronie. Możesz dodawać nowe elementy bądź pokazywać już teraz dzięki panelowi warstw!

Pierwsze miasto III Rzeczypospolitej

 Gmina Golczewo

Czyste powietrze

Dodatek węglowy

E-BOI (biuro interesanta)

System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Wirtualny spacer

Transport na życzenie

Golczewo na przestrzeni wieków

Legenda o golczewskiej żabce

Legenda o żabie

Walory przyrodnicze

Plan miasta

Mieszkańcy

Zasłużeni mieszkańcy

Honorowy Obywatel Gminy Golczewo

O gminie

Harmonogramy

Deklaracje

Jak segregować

Uchwały

Analizy

Wykaz Podmiotów odbierających odpady komunalne z terenu gminy Golczewo

Plan gospodarki odpadami dla województwa zachodniopomorskiego

Gospodarka Odpadami Komunalnymi

Postępowanie z odpadami EPS (styropian)

tel. (91) 38 60 127 e-mail: urzad@golczewo.pl