Powrót do artykułów

24 kwietnia 2024

Dofinansowanie dla GOKiS 

Z radością informujemy, że Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Golczewie otrzymał dofinansowanie Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego 
Wniosek został złożony w listopadzie ub. w Programie Kultura Dostępna. Dzisiaj przekazujemy dobre wieści, że działanie pn. „Otwieramy się na KULTURĘ” będzie realizowane przez golczewską instytucję kultury.
 
Projekt będzie polegał na stworzeniu interesującej i zróżnicowanej wyjazdowej oferty kulturalnej o znaczeniu narodowym. W działaniu będą mogły wziąć udział wszystkie grupy wiekowe i wspólnie z naszymi mieszkańcami odwiedzimy teatr, operę, filharmonię oraz muzea.
 
Skąd pomysł i dlaczego wyjazdy kulturalne?
 
Przygotowując wniosek kierowaliśmy się Państwa sugestiami i opiniami, które zostały wyrażone w badaniach ankietowych w 2022 r. Podczas opracowywania „Diagnozy potrzeb i potencjału kulturowego w Gminie Golczewo” mieszkańcy wskazywali chęć uczestnictwa w wyjazdach do ww. instytucji kultury Nasz projekt odpowiada na te potrzeby lokalnej społeczności, a opinie mieszkańców są dla nas bardzo ważne. Już dziś możemy cieszyć z dofinansowania z #MKiDN i planować najbliższe miesiące wspólnej kulturalnej integracji.
 
Więcej szczegółów podamy już wkrótce!
 

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

Archiwum

Deklaracja dostępności

Burmistrz Golczewa przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w godzinach urzędowania oraz w każdy poniedziałek od godziny 16.00 do godziny 17.00. Jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, przyjmowanie obywateli odbywa się po godzinach urzędowania w najbliższy dzień. 

Urząd czynny jest w dni robocze:

Poniedziałek 8.00 - 16.00

Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30

ul. Zwycięstwa 23

72-410 Golczewo

Urząd Miejski

Gmina Golczewo