Gmina Golczewo
Urząd Miejski
ul. Zwycięstwa 23
72-410 Golczewo
Urząd czynny jest w dni robocze:
Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30
Burmistrz Golczewa przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w godzinach urzędowania oraz w każdy poniedziałek od godziny 16.00 do godziny 17.00. 
Jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, przyjmowanie obywateli odbywa się po godzinach urzędowania w najbliższy dzień. 

Deklaracja dostępności

Archiwum

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

  Dziś zakończyły się ferie zimowe 2022 z Gminnym Ośrodkiem Kultury i Sportu w Golczewie. Dwa tygodnie sportowych, plastycznych, zręcznościowych warsztatów i zajęć. W II tygodniu ferii dzieci miały okazję uczestniczyć w wielu ciekawych przedsięwzięciach. 
  W poniedziałek został zorganizowany bal karnawałowy, a z nim wiele atrakcji oraz słodki poczęstunek. We wtorek gościliśmy w naszej sali widowiskowej Mobilna Szkoła Muzyczna Live. Uczniowie tej szkoły zaprezentowali zdobyte w czasie nauki umiejętności gry na gitarze basowej, elektrycznej, klasycznej oraz perkusji. Zachęcili tym samym do wstąpienia w szeregi szkolne golczewską młodzież i dzieci.
  W środę pracownicy GOKiSu odwiedzili Kłodzino z zajęciami SmartFloor. Gry i zabawy przy pomocy interaktywnej podłogi wywołały wiele radości i uśmiechu. W czwartkowe południe odbył się spektaklu teatralny pt.: „Czas Czarodziej” zaprezentowany przez Teatr Gwitajcie. Dzieci i młodzież z zaciekawieniem i zaangażowaniem uczestniczyli w przedstawieniu, z którego wypływał morał, że trzeba brać z życia garściami i nie zwracać uwagi na przemijający czas.
  Następnie uczestnicy brali udział w zajęciach LEGO, podczas których powstały pomysłowe i kreatywne roboty, pojazdy z klocków LEGO. Podczas zajęć plastycznych przeprowadzono zajęcia z malowania na szkle. 
  Dziś natomiast, w ostatni dzień ferii pracownicy GOKiSu byli w Wysokiej Kamieńskiej. Uczestnicy przy pomocy papierowych rolek i talerzyków wykonali karmniki dla ptaków, a następnie kolorowe, oryginalne i twórcze kartki walentynkowe.
  Wszystkim uczestnikom ferii zimowych 2022 z GOKiS serdecznie dziękujemy za obecność oraz za zaangażowanie we wszystkie zajęcia i warsztaty. Było nam bardzo miło spędzać z Wami te dwa ostatnie tygodnie.
  Zapraszamy do udziału w zajęciach proponowanych przez GOKiS od poniedziałku do piątku m.in. zajęcia plastyczne „Zrób to sam”, zajęcia muzyczne, zajęcia kulinarne, zajęcia AIKIDO, zajęciach ceramicznych oraz wiele innych.
 

Drugi tydzień ferii zimowych z GOKiS

11 lutego 2022
To jest szablon nowej strony. Dzięki niemu pominiesz sekwencję dodawania elementów, które powtarzają się na każdej stronie. Możesz dodawać nowe elementy bądź pokazywać już teraz dzięki panelowi warstw!

Pierwsze miasto III Rzeczypospolitej

 Gmina Golczewo

Czyste powietrze

Dodatek węglowy

E-BOI (biuro interesanta)

System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Wirtualny spacer

Transport na życzenie

Golczewo na przestrzeni wieków

Legenda o golczewskiej żabce

Legenda o żabie

Walory przyrodnicze

Plan miasta

Mieszkańcy

Zasłużeni mieszkańcy

Honorowy Obywatel Gminy Golczewo

O gminie

Harmonogramy

Deklaracje

Jak segregować

Uchwały

Analizy

Wykaz Podmiotów odbierających odpady komunalne z terenu gminy Golczewo

Plan gospodarki odpadami dla województwa zachodniopomorskiego

Gospodarka Odpadami Komunalnymi

Postępowanie z odpadami EPS (styropian)

tel. (91) 38 60 127 e-mail: urzad@golczewo.pl