Gmina Golczewo
Urząd Miejski
ul. Zwycięstwa 23
72-410 Golczewo
Urząd czynny jest w dni robocze:
Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30
Burmistrz Golczewa przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w godzinach urzędowania oraz w każdy poniedziałek od godziny 16.00 do godziny 17.00. 
Jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, przyjmowanie obywateli odbywa się po godzinach urzędowania w najbliższy dzień. 

Deklaracja dostępności

Archiwum

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

W ostatnią sobotę, wraz z mieszkańcami Sołectwa Mechowo oraz Sołectwa Wołowiec, a także Radami Sołeckimi i Sołtysami tychże miejscowości zrealizowaliśmy projekt o nazwie "EKO STRAŻAKI I DZIECIAKI W AKCJI!", w ramach programu zainicjowanego przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego (Program Społecznik na lata 2022-2024). 
 
Na początek podzieliliśmy się na kilka zespołów i z pełnym zacięciem wyruszyliśmy zbierać śmieci na terenie naszych sołectw. Gdy tylko napełniliśmy worki na najmłodszych (i nie tylko), na boisku wiejskim w Mechowie czekały już przeróżne atrakcje – skakance , zjeżdżalnia , tatuaże , wata cukrowa , popcorn , hot-dogi , ognisko z kiełbaskami , pokaz akcji ratowniczej  oraz pierwszej pomocy przygotowany przez naszych Druhów i wiele, wiele innych.
 
Zorganizowaliśmy również masę konkursów z super nagrodami , a w nowym namiocie Ochotniczej Straży Pożarnej w Mechowie wszyscy zainteresowani mieli możliwość wykonania własnych Eko-toreb na zakupy, a każde z odwiedzających nas dzieci otrzymało gadżety promocyjne OSP - smycze, długopisy oraz magnesy na lodówkę!
 
Zabawy było co nie miara, a nasze miejscowości dzięki wspólnemu wysiłkowi stały się po raz kolejny jeszcze piękniejsze. 
Serdecznie dziękujemy za ciężką pracę, pomoc i zaangażowanie wszystkim biorącym udział w przygotowaniach i realizacji tego zadania: Sołtysom Mechowa oraz Wołowca, Radom Sołeckim, mieszkańcom oraz Druhom i Druhnom naszej jednostki.
 
 
 
 
 

"EKO STRAŻAKI I DZIECIAKI W AKCJI!"

14 lipca 2022
To jest szablon nowej strony. Dzięki niemu pominiesz sekwencję dodawania elementów, które powtarzają się na każdej stronie. Możesz dodawać nowe elementy bądź pokazywać już teraz dzięki panelowi warstw!

Pierwsze miasto III Rzeczypospolitej

 Gmina Golczewo

Czyste powietrze

E-BOI (biuro interesanta)

System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Wirtualny spacer

Transport na życzenie

Golczewo na przestrzeni wieków

Legenda o golczewskiej żabce

Legenda o żabie

Walory przyrodnicze

Plan miasta

Mieszkańcy

Zasłużeni mieszkańcy

Honorowy Obywatel Gminy Golczewo

O gminie

Harmonogramy

Deklaracje

Jak segregować

Uchwały

Analizy

Wykaz Podmiotów odbierających odpady komunalne z terenu gminy Golczewo

Plan gospodarki odpadami dla województwa zachodniopomorskiego

Gospodarka Odpadami Komunalnymi

Postępowanie z odpadami EPS (styropian)

tel. (91) 38 60 127 e-mail: urzad@golczewo.pl