Gmina Golczewo
Urząd Miejski
ul. Zwycięstwa 23
72-410 Golczewo
Urząd czynny jest w dni robocze:
Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30
Burmistrz Golczewa przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w godzinach urzędowania oraz w każdy poniedziałek od godziny 16.00 do godziny 17.00. 
Jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, przyjmowanie obywateli odbywa się po godzinach urzędowania w najbliższy dzień. 

Deklaracja dostępności

Archiwum

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

Wszystko zaczęło się od złożenia w 2019 roku projektu w ramach Budżetu Obywatelskiego „Remont i doposażenie Placówki Wsparcia Dziennego Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Golczewie”. Następnie decyzja komisji o zakwalifikowaniu naszego projektu i w końcu głosowanie mieszkańców. I tutaj wszyscy nasi przyjaciele, rodzice, znajomi, sąsiedzi ruszyli z pomocą. Serdecznie dziękujemy! To dzięki Wam nasz projekt zakwalifikował się do realizacji.

 

Prace remontowe ruszyły w październiku. Na początek wymieniono stare, drewniane okna i drzwi wejściowe do placówki. Kolejny etap to wyrównanie podłogi i położenie nowej wykładziny. Równolegle prowadzone były prace hydrauliczne, aby poprowadzić tak instalację wodną, by było możliwe utworzenie aneksu kuchennego. Na koniec malowanie sufitów i ścian.

 

Kolejnym etapem było doposażenie placówki. Zakupiono nowe meble i kuchenkę indukcyjną do nowo powstałego aneksu kuchennego. Na ścianie w sali zabaw zawisł nowy, duży telewizor z dostępem do internetu, a na podłodze położono mięciutki dywan.

 

Podziękowania za pomoc przy realizacji projektu należą się bardzo wielu osobom o wielkim sercu. W szczególności Panu Burmistrzowi Maciejowi Zielińskiemu, który zawsze przychylnym okiem patrzył na działalność naszej Placówki i w różny sposób wspierał nasze inicjatywy. Kolejne podziękowania i gorące uściski przesyłamy Pani Sekretarz Małgorzacie Wójcik, która chociaż zna nas niedługo, zaufała nam i spełniła wiele naszych marzeń. Mocno z wdzięczności przytulamy Panią Dorotę Opiłę- Skubisz, która wie najlepiej ile determinacji potrzebowaliśmy aby doprowadzić do realizacji projektu. Starała się z nami o to przez kilka dobrych lat.

 

Nieoceniona pomoc płynęła do nas również ze strony Zachodniopomorskiego Oddziału Regionalnego Towarzystwa Przyjaciół Dzieci ze Szczecina, a w szczególności Prezesa Pana Zygmunta Pyszkowskiego. Wsparcie całego zarządu dla naszej inicjatywy dodawało nam otuchy i siły w chwilach zwątpienia czy damy ze wszystkim radę. Dziękujemy, że uwierzyliście, że robimy to dla naszych dzieciaków, aby miały godne warunki do nauki, zabawy, spędzania wolnego czasu.

 

Nie sposób wymienić wszystkich dobrych ludzi, których spotkaliśmy po drodze. Dziękujemy im wszystkim i obiecujemy, że teraz z zwiększoną siłą będziemy działać na rzecz wszystkich dzieci.

 

 Zarząd Gminny Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Golczewie

Finał projektu w ramach Budżetu Obywatelskiego

10 czerwca 2020
To jest szablon nowej strony. Dzięki niemu pominiesz sekwencję dodawania elementów, które powtarzają się na każdej stronie. Możesz dodawać nowe elementy bądź pokazywać już teraz dzięki panelowi warstw!

Pierwsze miasto III Rzeczypospolitej

 Gmina Golczewo

Czyste powietrze

Dodatek węglowy

E-BOI (biuro interesanta)

System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Wirtualny spacer

Transport na życzenie

Golczewo na przestrzeni wieków

Legenda o golczewskiej żabce

Legenda o żabie

Walory przyrodnicze

Plan miasta

Mieszkańcy

Zasłużeni mieszkańcy

Honorowy Obywatel Gminy Golczewo

O gminie

Harmonogramy

Deklaracje

Jak segregować

Uchwały

Analizy

Wykaz Podmiotów odbierających odpady komunalne z terenu gminy Golczewo

Plan gospodarki odpadami dla województwa zachodniopomorskiego

Gospodarka Odpadami Komunalnymi

Postępowanie z odpadami EPS (styropian)

tel. (91) 38 60 127 e-mail: urzad@golczewo.pl