Powrót do artykułów

05 grudnia 2023

Gmina Golczewo przystępuje do spółki SIM KZN Bałtyk

W dniu 04.12.2023 roku Burmistrz Golczewa Maciej Zieliński w Delegaturze Urzędu Wojewódzkiego w Koszalinie w obecności wiceprezesa Krajowego Zasobu Nieruchomości Jakuba Pyżanowskiego podpisał akt notarialny o utworzeniu spółki, która działając w ramach Społecznej Inicjatywy Mieszkaniowej będzie budowała na terenie naszej gminy mieszkania nisko czynszowe.

 

„Dzisiejszy dzień to kolejna szansa na rozwój naszej gminy. Budowa mieszkań nisko czynszowych nie tylko zwiększy zasób nieruchomości dla mieszkańców, ale stworzy szansę zatrzymanie młodych ludzi przed wyjazdem do innych miejsc. Wierzę, że dzięki przystąpieniu do spółki SIM KZN Bałtyk i tego programu budownictwa czynszowego w perspektywie kilku lat powstanie kilkadziesiąt mieszkań nisko czynszowych.” – stwierdził Burmistrz Golczewa Maciej Zieliński.

 

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

Archiwum

Deklaracja dostępności

Burmistrz Golczewa przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w godzinach urzędowania oraz w każdy poniedziałek od godziny 16.00 do godziny 17.00. Jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, przyjmowanie obywateli odbywa się po godzinach urzędowania w najbliższy dzień. 

Urząd czynny jest w dni robocze:

Poniedziałek 8.00 - 16.00

Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30

ul. Zwycięstwa 23

72-410 Golczewo

Urząd Miejski

Gmina Golczewo