Gmina Golczewo
Urząd Miejski
ul. Zwycięstwa 23
72-410 Golczewo
Urząd czynny jest w dni robocze:
Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30
Burmistrz Golczewa przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w godzinach urzędowania oraz w każdy poniedziałek od godziny 16.00 do godziny 17.00. 
Jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, przyjmowanie obywateli odbywa się po godzinach urzędowania w najbliższy dzień. 

Deklaracja dostępności

Archiwum

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

W poniedziałek, 18 lipca br. w Urzędzie Miejskim w Golczewie podpisane zostały umowy w ramach „Grantów Sołeckich 2022” oraz pomocy finansowej dla jednostek samorządu terytorialnego z obszaru Województwa Zachodniopomorskiego z przeznaczeniem na poprawę i modernizację infrastruktury sportowej.

 

Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz podpisał umowy na dofinansowanie dwóch projektów z Gminy Golczewo. Sołectwa Kłęby oraz Niemica otrzymają pomoc finansową w wysokości po 15.000,00 zł. Dzięki otrzymanym środkom w Sołectwie Niemica wybudowane zostanie boisko do koszykówki, a w Sołectwie Kłęby przy świetlicy wiejskiej zostanie postawiona wiata.

 

W dniu dzisiejszym została także podpisana umowa w ramach pomocy finansowej dla jednostek samorządu terytorialnego z obszaru Województwa Zachodniopomorskiego z przeznaczeniem na poprawę i modernizację infrastruktury sportowej. Dzięki dofinansowaniu modernizacji zostanie poddana infrastruktura na stadionie miejskim im. Stanisława Kowalskiego w Golczewie. W ramach zadania wymienione będą: ogrodzenie wewnętrzne oraz ławki dla zawodników rezerwowych, a także zostaną zakupione nowe siatki na bramki.

 

 

 

Gmina Golczewo z dofinansowaniem z Urzędu Marszałkowskiego

18 lipca 2022
To jest szablon nowej strony. Dzięki niemu pominiesz sekwencję dodawania elementów, które powtarzają się na każdej stronie. Możesz dodawać nowe elementy bądź pokazywać już teraz dzięki panelowi warstw!

Pierwsze miasto III Rzeczypospolitej

 Gmina Golczewo

Czyste powietrze

E-BOI (biuro interesanta)

System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Wirtualny spacer

Transport na życzenie

Golczewo na przestrzeni wieków

Legenda o golczewskiej żabce

Legenda o żabie

Walory przyrodnicze

Plan miasta

Mieszkańcy

Zasłużeni mieszkańcy

Honorowy Obywatel Gminy Golczewo

O gminie

Harmonogramy

Deklaracje

Jak segregować

Uchwały

Analizy

Wykaz Podmiotów odbierających odpady komunalne z terenu gminy Golczewo

Plan gospodarki odpadami dla województwa zachodniopomorskiego

Gospodarka Odpadami Komunalnymi

Postępowanie z odpadami EPS (styropian)

tel. (91) 38 60 127 e-mail: urzad@golczewo.pl