Gmina Golczewo
Urząd Miejski
ul. Zwycięstwa 23
72-410 Golczewo
Urząd czynny jest w dni robocze:
Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30
Burmistrz Golczewa przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w godzinach urzędowania oraz w każdy poniedziałek od godziny 16.00 do godziny 17.00. 
Jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, przyjmowanie obywateli odbywa się po godzinach urzędowania w najbliższy dzień. 

Deklaracja dostępności

Archiwum

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

    Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Golczewie otrzymał dofinansowanie na realizację projektu pn. „Działamy i jesteśmy EKO!”. Zadanie jest realizowane od początku wakacji, a jego finałem będzie pokaz Eko Mody.

 

  W ramach projektu prowadzimy warsztaty ekologiczne w sołectwach na terenie gminy Golczewo. Temat tych działań dotyczy tworzenia różnorodnych rzeczy np. pokarmu dla pszczół, malowania na szkle, warsztatów ceramicznych itp. z powtórnym wykorzystaniem odpadów recyklingowych jak butelki, słoiki, kartony… Dodatkową atrakcją tych warsztatów są spektakle teatralne oraz działania animacyjne z ekologicznym akcentem.

 

   Na zakończenie zadania mamy warsztaty tworzenia strojów na pokaz mody. Zajęcia poprowadzi Renata Ramola-Piórkowska - absolwentka Architektury i Urbanistyki Politechniki Szczecińskiej. Studentka Wydziału Wzornictwa na kierunku Projektowanie Mody, Akademii Sztuki w Szczecinie. Finalistka z wyróżnieniem Międzynarodowego konkursu OFF FASHION 2019. Do udziału w naszych warsztatach zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby zarówno Panie jak i Panów. Może nasze działanie będzie okazją do zaprojektowania i stworzenia unikatowej kolekcji kreatywnej garderoby? Warsztaty odbędą się w dniach 23-27 sierpnia br. w siedzibie miejscowego ośrodka kultury.

 

   Już teraz również gorąco zachęcamy wszystkich mieszkańców regionu na pokaz EKO MODY, który odbędzie się dnia 4 września (sobota) na plaży miejskiej w Golczewie. W programie oprócz finałowego wydarzenia będzie można wysłuchać wybranych tekstów dramatu Gabrieli Zapolskiej „Moralność pani Dulskiej” w ramach Narodowego Czytania, zobaczyć wstępy Szkoły Tańca Keep z Golczewa, a miłośników polskiej muzyki zaprosimy do wysłuchania koncertu złotych przebojów.

 

   Operacja pn. „„Działamy i jesteśmy EKO!” mająca na celu zaangażowanie społeczności lokalnej we wspólne działania o charakterze edukacyjnym, promocyjnym, kulturalnym będące zarazem formą rekreacji poprzez przeprowadzenie 15 wydarzeń propagujących działania proekologiczne, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

 

  Umowa na realizację ww. projektu została podpisana w lipcu br. pomiędzy Gminnym Ośrodkiem Kultury i Sportu w Golczewie a Urzędem Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego. Łączna wartość całego zadania to kwota ponad 62 tys. zł, z czego 63,63 % to dofinansowanie pochodzące ze źródeł zewnętrznych.

 

 

 

 

 

 

Golczewski dom kultury z dofinansowaniem do wakacyjnych działań

19 sierpnia 2021
To jest szablon nowej strony. Dzięki niemu pominiesz sekwencję dodawania elementów, które powtarzają się na każdej stronie. Możesz dodawać nowe elementy bądź pokazywać już teraz dzięki panelowi warstw!

Pierwsze miasto III Rzeczypospolitej

 Gmina Golczewo

Czyste powietrze

E-BOI (biuro interesanta)

System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Wirtualny spacer

XI Golczewski Triathlon

Transport na życzenie

Golczewo na przestrzeni wieków

Legenda o golczewskiej żabce

Legenda o żabie

Walory przyrodnicze

Plan miasta

Mieszkańcy

Zasłużeni mieszkańcy

Honorowy Obywatel Gminy Golczewo

O gminie

Harmonogramy

Deklaracje

Jak segregować

Uchwały

Analizy

Wykaz Podmiotów odbierających odpady komunalne z terenu gminy Golczewo

Plan gospodarki odpadami dla województwa zachodniopomorskiego

Gospodarka Odpadami Komunalnymi

tel. (91) 38 60 127 e-mail: urzad@golczewo.pl