Gmina Golczewo
Urząd Miejski
ul. Zwycięstwa 23
72-410 Golczewo
Urząd czynny jest w dni robocze:
Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek - Piątek 7.30 - 15.30
Burmistrz Golczewa przyjmuje obywateli w sprawach skarg i wniosków w godzinach urzędowania oraz w każdy poniedziałek od godziny 16.00 do godziny 17.00. 
Jeżeli poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, przyjmowanie obywateli odbywa się po godzinach urzędowania w najbliższy dzień. 

Deklaracja dostępności

Archiwum

Ochrona przetwarzania danych osobowych (RODO)

    Golczewo brało udział w 30. finale WOŚP. W sali widowiskowej GOKiS dzięki Waszym dobrym sercom udało nam się zebrać 8575,05 zł! Każdy kto uczestniczył w tym wydarzeniu mógł skorzystać z atrakcji oraz poczęstunku przygotowanego przez wolontariuszy i Sołectwa Gminy Golczewo, a były to m.in. fotobudka, quiz fantowy, domowe ciasta, żurek, kiełbaska z grilla, kawa oraz herbata i licytacje. Dzięki darczyńcom oraz ludziom o wielkich sercach wylicytowaliśmy m.in. voucher na makijaż, voucher na manicure, wejściówka do parku miniatur w Dziwnowie, rower trzykołowy, różne rękodzieła i wiele innych wartościowych przedmiotów.

    Serdeczne podziękowania kierujemy do Wolontariuszy (Alicja Leus, Amelia Kunkel, Wiktoria Czerwonka, Marika Leśniak, Nikola Siedlecka, Natalia Siedlecka, Aurelia Ciężyk, Beata Cieślak), którzy swoją wytrwałością, gorliwością oraz zaangażowaniem okazali niewątpliwe wsparcie w zbiórce WOŚP. Dziękujemy równie zaangażowanym strażakom z gminnych jednostek OSP (OSP Golczewo, OSP Mechowo, OSP Kłęby, OSP Kozielice, OSP Wysoka Kam., OSP Kretlewo), którzy pomimo trudnych warunków atmosferycznych i interwencji z tym związanych, okazali pomoc i wsparcie w organizacji golczewskiego finału WOŚP.

  Dziękujemy wszystkim, którzy przekazali swoje rękodzieła, vouchery, bony podarunkowe oraz przedmioty na quiz fantowy. Dzięki Waszej hojności mogliśmy zasilić naszą golczewską zbiórkę WOŚP. Szczególne podziękowania kierujemy także do naszych występujących Wiktoria Cieślak oraz Olivier Popek – dziękujemy za to, że podzieliliście się swoim talentem, zespołowi koncertu Marcin Simiński akustycznie – Marcin Simiński, Piotr Kędzia, Mariusz Piotrowicz – dziękujemy za muzyczną ucztę oraz za wspomnienie pięknych przebojów, uniwersalnych, polskich artystów. Wszystkim sympatykom Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy mówimy – DZIĘKUJEMY i do zobaczenia za rok!

                                                                                                                                                                                                                                        SIEMA!

Golczewski Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami!

31 stycznia 2022
To jest szablon nowej strony. Dzięki niemu pominiesz sekwencję dodawania elementów, które powtarzają się na każdej stronie. Możesz dodawać nowe elementy bądź pokazywać już teraz dzięki panelowi warstw!

Pierwsze miasto III Rzeczypospolitej

 Gmina Golczewo

Czyste powietrze

Dodatek węglowy

E-BOI (biuro interesanta)

System informacji przestrzennej

Kalendarz imprez

Wirtualny spacer

Transport na życzenie

Golczewo na przestrzeni wieków

Legenda o golczewskiej żabce

Legenda o żabie

Walory przyrodnicze

Plan miasta

Mieszkańcy

Zasłużeni mieszkańcy

Honorowy Obywatel Gminy Golczewo

O gminie

Harmonogramy

Deklaracje

Jak segregować

Uchwały

Analizy

Wykaz Podmiotów odbierających odpady komunalne z terenu gminy Golczewo

Plan gospodarki odpadami dla województwa zachodniopomorskiego

Gospodarka Odpadami Komunalnymi

Postępowanie z odpadami EPS (styropian)

tel. (91) 38 60 127 e-mail: urzad@golczewo.pl